Het is mijn trouwdag!
Ik schrijf er natuurlijk al maanden over, maar vandaag is het eindelijk zover. Het is onze trouwdag! Hierboven zie je alvast een sneak-peak van onze bruiloft. Wil je nu nog wat meer sneak-peaks zien? Lees (of eigenlijk kijk) dan snel verder!
Hierboven zie je de bedankjes waarvan elke gast er eentje mee krijgt. Ik heb ze zelf ontworpen (en gemaakt) en ik ben er super blij mee! Mocht een van de gasten de blog lezen voor ze komen, dan weten ze dus alvast wat ze meekrijgen!



Meer lezen over mijn bruiloft? Alle blogs kan je hier vinden!


Ik hoop dat ik op het moment dat jij dit leest een hele fijn trouwdag heb, ik heb dit natuurlijk van tevoren al geschreven en ik weet zelf nu nog niet hoe het gaat zijn. Goed om te weten: mijn blog gaat een paar weekjes met vakantie. Maandag 18 augustus komt er weer een nieuwe blog. Het zal dus nog even duren voor ik trouwfoto’s kan delen, maar ik post er vast wel een op instagram!
Liefs, Anouk
Het ziet er prachtig uit. Ik wens je een geweldige dag vandaag en een fijne vakantie daarna!
Wat was het een geweldige dag.
Een dag met een gouden randje
Dankjewel! Het was een super mooie dag en fijne vakantie 🙂
Wauw gefeliciteerd en veel plezier vandaag! Het ziet er inderdaad al heel mooi en leuk uit, ben benieuwd naar de rest ^^ Geniet van je dag en van je vakantie!
Dankjewel <3 ik ga snel meer foto's delen!
Van harte gefeliciteerd met jullie huwelijksdag!! Het ziet er allemaal erg mooi uit! Je bent erg creatief!
Een prachtige trouwfoto op de hei. I love it! Heel veel geluk samen en geniet van de witte broodsweken!
Dankjewel!
Ik ben zo benieuwd naar de rest! Geniet lekker van je vakantie en ik hoop dat je een heel prachtige dag hebt gehad.
Ik ga snel meer delen van onze dag! Ik hoop woensdag weer een blog te plaatsen over onze bruiloft 🙂
Gefeliciteerd met jullie trouwen, alle geluk samen!
Dankjewel <3